«Плідна та постійна співпраця, як запорука успіху»

Дата: 19.08.2021 16:26

Цього тижня питанню податкової амністії присвятив низку робочих зустрічей заступник начальника ГУ ДП у Черкаській області Анатолій Мовчан та начальник Смілянської ДПІ Наталія Ведмедь.

А також, під час робочих зустрічей  було  обговорено  наступні питання: надходження  плати за землю  від громадян землевласників,  яке  є найбільш  проблемним -  відсутність  достовірних даних по кількості землі наявної  у фізичних осіб - землевласників та їх ідентифікації; надходження податку з доходів фізичних осіб від податкових агентів; проведення спільних заходів по погашенню податкового боргу.

По результатам зустрічі було відзначено, що тільки в тісній співпраці місцевого самоврядування та податківців можливо досягти результатів у наповненні місцевого бюджету.