Березняківська територіальна громада
Черкаська область, Черкаський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Співпраця з територіальними громадами задля наповнення місцевих бюджетів

Дата: 19.08.2021 10:10
Кількість переглядів: 281

Фото без опису

В рамках постійної взаємодії контролюючих органів з територіальними громадами,  начальник Смілянської  ДПІ Наталія Ведмедь провела зустріч з керівниками Балаклеївської територіальної громади.

Під час зустрічі розглядалися питання щодо наповнення бюджету Балаклеївської територіальної громади та подальша співпраця Балаклеївської територіальної громади з ДПС.

Зокрема, Наталія Іванівна, нагадала щодо особливостей одноразового (спеціального) добровільного декларування, термін проведення одноразового (спеціального) декларування з 01.09.2021р. до 01.09.2022р.

Наталія Ведмедь наголосила на важливості роботи, яка проводиться в цьому напрямку, як можливість забезпечення розширення бази оподаткування та додаткових надходжень до бюджету Балаклеївської територіальної громади.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь