Результати проведення фактичних перевірок за І півріччя 2021 року

Дата: 04.08.2021 14:23

РезультатиФактичні перевірки І півріччя

За результатами вжитих заходів щодо дотримання вимог законодавства з питань наявності ліцензій, свідоцтв, у тому числі про виробництво та обіг підакцизних товарів та пального, за I півріччя 2021 року проведено 294 фактичних перевірки за місцем фактичного провадження діяльності суб'єктів господарювання, з них 161 перевірка пального, 133 перевірки лікеро-горілчаної продукції/тютюну.

За результатами фактичних перевірок застосовано 40,4 млн гривень фінансових санкцій, в тому числі по пальному  - 36,8 млн грн, лікеро-горілчаній продукції/тютюну  -  3,6 млн гривень.

За результатами вжитих заходів до бюджету надійшло  2,3 млн гривень   (пальне  - 1 млн грн, лікеро-горілчана продукція /тютюн - 1,3 млн гривень).

В ході проведення контрольно - перевірочних заходів працівниками Головного управління ДПС у Черкаській області спільно з працівниками Головного управління ДФС у Черкаській області з незаконного обігу вилучено 935,9 тонн пального на суму 21,9 млн гривень.