Співпраця з територіальними громадами задля наповнення місцевих бюджетів

Дата: 02.08.2021 11:58

зустріч27.07

В рамках постійної взаємодії контролюючих органів з територіальними громадами,  начальник Смілянської  ДПІ Наталія Ведмедь провела зустріч з першим заступником міського голови Смілянської територіальної громади Олександром Лисенко.

Під час зустрічі розглядалися питання щодо інвентаризації об’єктів, розташованих на території Смілянської міської територіальної громади, інвентаризації земельних ділянок та діючих договорів земельних ділянок сільськогосподарського призначення, переданих  територіальним громадам у власність, щодо роботи постійно діючої робочої групи з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення, заборгованості зі сплати податків і зборів до бюджету громади, щодо нецільового використання земель Смілянської ТГ та подальша співпраця Смілянської територіальної громади з ДПС.

Наталія Ведмедь наголосила на важливості роботи, яка проводиться в цьому напрямку, як можливість забезпечення розширення бази оподаткування та додаткових надходжень до місцевого бюджету Смілянської територіальної громади.