Погашення податкового боргу

Дата: 25.06.2021 10:42

ПогашенняПодатковий борг

Протягом січня – травня 2021 року в цілому по Черкаській області податковий борг до зведеного бюджету скоротився на 136,6 млн грн, або на 9,9 відс. (з 1 383,5 млн грн до 1 246,9 млн гривень).

У загальній сумі податкового боргу 720,1 млн грн, або 57,6 відс., – податковий борг підприємств, що перебувають у процедурах банкрутства, та відсутній борг, стягнення якого призупинено рішеннями судових органів.

Протягом звітного періоду Головним управлінням ДПС у Черкаській області вжито заходи із погашення податкового боргу в результаті яких до зведеного бюджету надійшло 118,2 млн грн, що на 45,6 відс. більше, ніж за відповідний період 2020 року (за січень-травень минулого року – 81,2 млн грн, приріст 37 млн гривень).

До державного бюджету в рахунок погашення боргу надійшло 110,6 млн грн, до місцевого – 7,6 млн гривен. Надходження забезпечені за рахунок направлення податкових вимог та опису майна в податкову заставу – 40,4 млн грн, стягнення з банківських рахунків боржників – 2,3 млн грн, надходжень від реалізації заставного майна – 0,4 млн грн, стягнення через органи державної виконавчої служби – 0,5 млн грн, стягнення за рахунок вилучення готівки – 0,2 млн гривень.

Грошовими коштами від підприємств-банкрутів за січень – травень 2021 року до бюджету надійшло 74,4 млн гривень.