Вітаємо з Днем державної служби!

Дата: 23.06.2021 14:28

Фото без опису23 червня в Україні відзначають День державної служби. Державна служба є провідником ідей державності. Вона має бути правовою, чітко організованою, соціально орієнтованою, ефективною ,корисною. Від якості державної служби залежить майбутнє нашої країни. Тому люди, які обирають державну службу, несуть відповідальність за добробут та майбутнє свого народу.

Довіра до влади починається з державного службовця, який має відігравати роль посередника між нею та народом, гнучко реагувати на запити сучасного суспільства.

Тож, з нагоди свята, бажаємо державним службовцям здоров'я, натхнення, невичерпної енергії, нових звершень та здобутків заради майбутнього України!

Бажаємо гармонійно поєднувати досягнення у роботі із щасливим особистим життям. Зичимо мудрості, терпіння та виваженості у прийнятті рішень. Нехай ваш досвід зростає, а люди будуть вдячними за вашу роботу.

З повагою, адміністрація Березняківської сільської ради.