Платникам податків Черкащини у січні-травні 2021 року відшкодовано 280,2 млн гривень податку на додану вартість

Дата: 22.06.2021 10:22

ПДВ 5

За повідомленням начальника Головного управління ДПС у Черкаській  області Антона Царюка, протягом 5 місяців 2021 року 298 платників Черкаської області отримали бюджетне відшкодування податку на додану вартість грошовими коштами на рахунки платників на загальну суму 280,2 млн гривень, в аналогічному періоді 2020 року бюджетне відшкодування отримали 380 суб'єктів господарювання на загальну суму 281,1 млн гривень.

Залишок невідшкодованого податку на додану вартість на рахунки платників станом на 01.06.2021 складає 130,5 млн гривень (110 млн грн - поточна заявка сум бюджетного відшкодування за звітний період              квітень 2021 року, 20,5 млн грн – суми, по яких тривають документальні позапланові перевірки за попередні та звітні податкові періоди).

Антон Царюк також відмітив, що право на бюджетне відшкодування мають усі платники податку на додану вартість  незалежно від терміну реєстрації, у яких є в наявності правомірне сформоване від’ємне значення між сумою податкового зобов’язання та сумою податкового кредиту.