Платниками податків Черкащини за квітень 2021 року сплачено 13,5 млн гривень податку на прибуток

Дата: 11.05.2021 15:43

Підсумки за квітень по прибутку

За інформацією начальника Головного управління ДПС у Черкаській області Антона Царюка, протягом квітня 2021 року до бюджетів всіх рівнів платниками Черкаської області сплачено 13,5 млн грн податку на прибуток, що на 2,9 млн грн або на 27,7 відсотків більше проти квітня 2020 року.

До державного бюджету надійшло – 12 млн  грн, до місцевих бюджетів – 1,5 млн гривень.

Із загальної суми надходжень найбільше перерахували до бюджетів суб'єкти господарювання міста Черкаси – 6,3 млн грн та Уманського району – 4,6 млн гривень.

В цьому році спостерігається позитивна тенденція збільшення сплати податку на прибуток, попри те, що зберігається запроваджений карантинний режим.