Повідомлення про громадські слухання щодо проєкту внесення змін до детального плану земельної ділянки за межами с. Велика Яблунівка

Дата: 16.04.2021 11:05

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проєкті внесення змін до детального плану території земельної ділянки частини господарського двору в адміністративних межах Березняківської сільської ради Смілянського району Черкаської області(за межами населеного пункту с. Велика Яблунівка)

Відповідно до ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядку проведення громадських слухань, щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженому Постановою Кабінету Міністрів України №555 від 25.05.2011р., проводяться громадські слухання містобудівної документації:

1. «Проєкт внесення змін до детального плану території земельної ділянки частини господарського двору в адміністративних межах Березняківської сільської ради Смілянського району Черкаської області (за межами населеного пункту с. Велика Яблунівка), (замовник Смілянська районна державна адміністрація, розробник ФОП Чеберяк Ю.В.), згідно з рішенням Смілянської райдержадміністрації № 185 від 31.12.2020 р.

Громадські слухання відбудуться 19 травня 2021 року о 14:00 год. в приміщенні Березняківської сільської ради по вул. Химичів, 1 А, с. Березняки Черкаського району Черкаської області.

З матеріалами містобудівної документації можна ознайомитись в Березняківській сільській раді за адресою: с. Березняки, вул. Химичів, 1 А, (тел. 9-75-51) та на офіційному сайті Березняківської сільської ради (https://berez-gromada.gov.ua/).

За вказаною адресою Ви можете надсилати пропозиції (зауваження) з 16.04.2021 р. по 16.05.2021 р.

За організацію розгляду пропозицій відповідальний Дорошенко В.П.