Платникам податків Черкащини у I кварталі 2021 року відшкодовано 187,5 млн гривень податку на додану вартість

Дата: 21.04.2021 10:41

ПДВ І кв

За повідомленням начальника Головного управління ДПС у Черкаській  області Антона Царюка, протягом січня - березня 2021 року 97 платників Черкаської області отримали бюджетне відшкодування ПДВ грошовими коштами на рахунки платників на загальну суму 187,5 млн гривень.

Протягом I кварталу 2021 року платниками Черкаської області заявлено до відшкодування ПДВ на рахунок платника у банку 240,2 млн грн, що на 45,3  млн грн більше, ніж за відповідний період 2020 року.

Залишок невідшкодованого ПДВ на рахунки платників станом на 01.04.2021 складає 109,3 млн гривень (49,1 млн грн - поточна заявка сум бюджетного відшкодування за звітний період лютий 2021 року, 60,2 млн грн – суми, по яких тривають документальні позапланові перевірки за попередні та звітні податкові періоди).

Антон Царюк також відмітив, що право на бюджетне відшкодування мають усі платники податку на додану вартість  незалежно від терміну реєстрації, у яких є в наявності правомірне сформоване від’ємне значення між сумою податкового зобов’язання та сумою податкового кредиту.