Погашення податкового боргу

Дата: 21.04.2021 10:34

Погашення податкового боргу

• I кварталу 2021 року по Черкаській області податковий борг до зведеного бюджету скоротився  на 130,3 млн  грн, або на 9,4 відсотків                (з 1 383, 5 млн  грн. до 1 253,2  млн  гривень).
  • загальній сумі податкового боргу 720,8 млн грн, або 57,2 відсотки – податковий борг підприємств, що перебувають у процедурах банкрутства та борг, стягнення якого призупинено рішеннями судових органів.
  • рахунок вжитих органами Головного управління ДПС у Черкаській області заходів із погашення податкового боргу до зведеного бюджету надійшло 69, 6  млн  грн, що на 27,6 відсотків більше, ніж за відповідний період 2020 року.
  • забезпечені за рахунок направлення податкових вимог та опису майна в податкову заставу – 22,6 млн грн, стягнення з банківських рахунків боржників – 2,2 млн грн,  надходжень від реалізації заставного майна – 0,4 млн грн, стягнення через органи державної виконавчої служби – майже   0,1 млн грн, стягнення за рахунок вилучення готівки – 0,2 млн гривень.
  • I квартал 2021 року відкрито провадження у справах про банкрутство відносно 4 підприємств, загальна сума податкового боргу яких складає             25,7 млн гривень. Грошовими коштами від підприємств-банкрутів протягом кварталу  до бюджету надійшло 44,1 млн гривень.