Платниками податків Черкащини за березень 2021 року сплачено 333,4 млн гривень податку на додану вартість

Дата: 19.04.2021 16:05

Надходження ПДВ за  березень 2021

За інформацією начальника Головного управління ДПС у Черкаській області Антона Царюка, протягом березня 2021 року до державного бюджету  платниками Черкаської області сплачено 333,4 млн грн податку на додану вартість, що на 98 млн грн або на 41,6 відсотків більше проти березня 2020 року.

Із загальної суми надходжень найбільші перерахування до бюджетів здійснили суб'єкти господарювання міста Черкаси – 99,7 млн грн та Золотоніського  району – 71,7 млн гривень.

В цьому році спостерігається позитивна тенденція збільшення сплати податку на додану вартість, попри те, що зберігається запроваджений карантинний режим.