Платниками податків Черкаської області за I квартал 2021 року до бюджетів усіх рівнів сплачено 3,7 млрд гривень податків

Дата: 13.04.2021 14:08

бюджет

Як повідомив начальник  Головного управління ДПС у Черкаській області Антон  Царюк,  за січень-березень 2021 року платниками  Черкаської області до бюджетів усіх рівнів сплачено 3 млрд 717 млн грн податків, зборів та платежів. Порівняно з аналогічним періодом минулого року спрямовано на 399 млн грн, або на 12% більше.

До державного бюджету України сплачено 1 млрд 845 млн грн, що на 14,1%, або на 228 млн грн більше порівняно з показником за відповідний період минулого року.

Місцеві бюджети Черкаської області отримали 1 млрд 872 млн грн, що на 10,1% або на 171 млн грн більше порівняно з показником за відповідний період минулого року.

Також перераховані і спрямовані на забезпечення пенсійного страхування та виконання державних соціальних виплат 1 млрд 453 млн грн єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Порівняно з показником за відповідний період 2020 року перераховано на 140 млн грн більше.