Про конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб органу місцевого самоврядування.

Дата: 03.03.2021 10:13

Березняківська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб органу місцевого самоврядування

Відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 №169  та з метою забезпечення конституційного права рівного доступу громадян до служби в органах місцевого самоврядування оголошується конкурс на вакантні посади:

• Головний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді і спорту
  • Провідний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та звітності

Вимоги до кандидатів:

• Вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньокваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, бакалавра.
  • Знання Конституції України, Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про засади запобігання і протидії корупції», нормативних документів, що стосуються державної служби та діяльності відповідного органу виконавчої влади; постанов, розпоряджень, інших нормативноправових актів, що регулюють розвиток відповідної сфери управління, практику застосування законодавства з питань, що належать до компетенції підрозділу.

Вільне володіння державною мовою.

Впевнене володіння основними принципами роботи на комп’ютері та відповідними програмними засобами.

Стаж роботи за фахом на державній службі або в органах місцевого самоврядування не менше 3 років

Необхідні документи для участі у конкурсі:

• заява про участь у конкурсі;
  • заповнена особова картка(форма П2ДС) з відповідними додатками;
  • автобіографія;
  • 2 фотокартки розміром 4х6 см;
  • копії документів про освіту;
  • копія документа, який засвідчує особу;
  • копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають декларацію особи уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік у порядку, визначеному Законом України « Про запобігання корупції», шляхом заповнення її  на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції(nazk.gov.ua).

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з виходу публікації про оголошення конкурсу в газеті «Сміла».

Термін прийняття документів до 02.04.2021 року.

Конкурс проводитиметься 05.04.2021 року.

Додаткова інформація за тел. 97-5-51; або за адресою: вул.. Химичів,1А, с. Березняки Смілянського району Черкаської області