Органам місцевого самоврядування надано можливість самостійно аналізувати інформацію про виторги

Дата: 01.03.2021 09:44

Головне управління ДПС у Черкаській області нагадує, що Постановою Кабінету Міністрів України від 12.02.2020 №73 затверджено порядок розрахунку частки акцизного податку.

Так, відбір інформації з урахуванням даних РРО про обсяг роздрібного продажу пального (за півріччя) у розрізі Класифікатора об'єктів адміністративно - територіального устрою України (КОАТУУ) та літрах -  здійснюється двічі на рік Державною податковою службою України, на виконання вимог вищезазначеної Постанови.

Звертаємо увагу, що з метою надання можливості органам місцевого самоврядування самостійно аналізувати інформацію про виторги, проведені через РРО при продажу пального, у розрізі адміністративно-територіального поділу, ДПС на Веб-порталі у розділі «Діяльність» створено нову рубрику «Інформація щодо обсягу проданих через РРО підакцизних товарів у розрізі КОАТУУ».