Про проведення індексації пенсій

Дата: 24.02.2021 09:44

Фото без опису22 лютого Кабінетом Міністрів України схвалено постанову № 127 “Про додаткові заходи соціального захисту пенсіонерів у 2021 році”, яка передбачає проведення індексації пенсій з 1 березня.

Пенсії індексуються із застосуванням коефіцієнта збільшення середньої заробітної плати в Україні, з якої сплачено страхові внески, та який враховується для обчислення пенсій, у розмірі 1,11. Мінімальний розмір підвищення — 100 грн.

Крім того, в одержувачів пенсій, призначених відповідно Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”, які мають повний страховий стаж (35 років чоловіки та 30 років жінки), розмір пенсійної виплати не може бути нижче 2 200 гривень.

Перерахунок проводиться автоматично та не потребує особистих звернень пенсіонерів.

Виплату перерахованих пенсій буде забезпечено у березні 2021 року у визначену кожному пенсіонеру дату виплати.

Додаткові консультації можна отримати за номером телефону постійно діючої “гарячої лінії”: (04733) 2 44 90.

Відділ обслуговування громадян № 7

(сервісний центр) ГУ ПФУ в Черкаській області