Черкаськими податківцями надано роз’яснення щодо використання РРО

Дата: 22.02.2021 13:33

Зустрічі з питань РРО

Податківці Черкащини продовжують роз’яснювальну роботу серед суб’єктів господарювання щодо застосування  програмних РРО з 2021 року.

Під час зустрічей в торгівельних центрах Пасаж та Транзит, ПСК "Критий ринок" фахівцями надано роз’яснення щодо останніх  новацій та всіх нюансів щодо використання РРО. Приватних підприємців ознайомлено з  головними змінами, які внесені Законом України від 01 грудня 2020 року №1017-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо лібералізації застосування реєстраторів розрахункових операцій платниками єдиного податку та скасування механізму компенсації покупцям (споживачам) за скаргами щодо порушення встановленого порядку проведення розрахункових операцій часини суми застосованих штрафних санкцій».

Особливу увагу було зосереджено на питаннях: перенесення термінів обов’язкового застосування РРО; обов’язку застосування програмних РРО; переваг програмних РРО у порівнянні із традиційними касовими апаратами, так як ПРРО можна встановити на будь-який гаджет та зекономити на придбанні традиційних касових апаратів та їх обслуговуванні, а також надано роз’яснення щодо скасування штрафних санкцій.

Головною метою проведення вищезазначеного заходу це захист легального бізнесу та виведення з тіньового обігу частки готівкових розрахунків та безконтрольного обігу товарів.