Про передачу державних земель сільськогосподарського призначення в комунальну власність Березняківської сільської ради

Дата: 11.02.2021 13:49

БЕРЕЗНЯКІВСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА

СМІЛЯНСЬКОГО  РАЙОНУ  ЧЕРКАСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

Проект Р І Ш Е Н Н Я

2021 року                                 с. Березняки                              №-/VIII

Про прийняття у комунальну власність Березняківської сільської ради земельної ділянки державної власності

Керуючись ст. 117 та 122 Земельного кодексу України, ст. ст. 26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Указом Президента України від 15.10.2020 №449 «Про деякі заходи щодо прискорення реформ у сфері земельних відносин», постановою Кабінету Міністрів України від 16.11.2020 №1113 «Деякі заходи щодо прискорення реформ у сфері земельних відносин», Наказом Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області від 08.02.2021року № 28-ОТГ  «Про передачу земельних ділянок державної власності у комунальну власність», на підставі Акту приймання-передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення із державної у комунальну власність від 08.02.2021 року, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, благоустрою та охорони навколишнього середовища  сільська рада ВИРІШИЛА:

1.Затвердити акт приймання-передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення із державної у комунальну власність від 08.02.2021.

2.Прийняти земельну ділянку сільськогосподарського призначення державної власності площею 2,0000 га у комунальну власність Березняківської сільської ради, яка розташована за межами села Плескачівка Смілянського (Черкаського) району Черкаської області згідно з актом приймання-передачі.

3.Відділу містобудування, комунальної власності, архітектури, земельних відносин та житлово-комунального господарства Березняківської сільської ради здійснити заходи щодо проведення державної реєстрації права власності на земельні ділянки згідно із цим рішенням.

4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, благоустрою та охорони навколишнього середовища.

Сільський голова                                                                                             В.П. Дорошенко