Увага! Звіт про зайнятість і працевлаштування осіб з інвалідністю за 2020 рік подавати за новою формою звітності № 10-ПОІ (річна)

Дата: 10.12.2020 11:34

Звіт про зайнятість населення та працевлаштування осіб з інвалідністю за звітний 2020 рік потрібно подати до Черкаського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів не пізніше 1 березня року, наступного за звітним, за новою формою звітності № 10-ПОІ (річна) "Звіт про зайнятість і працевлаштування осіб з інвалідністю" та відповідно до Інструкції щодо заповнення форми звітності № 10-ПОІ (річна) "Звіт про зайнятість і працевлаштування осіб з інвалідністю" затверджених наказом Міністерства соціальної політики України від 27.08.2020 № 591 «Про затвердження форми звітності №10-ПОІ (річна) «Звіт про зайнятість і працевлаштування осіб з інвалідністю» та Інструкція щодо її заповнення», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 13.10.2020 за № 1007/35290.

Інформацію з питань заповнення та надання звітів № 10-ПОІ (річна) можна отримати за телефоном (0472)542127

Адреса обласного відділення Фонду: 18000, м. Черкаси, вул.. Благовісна, 269/105, електронна адреса: chvfczi@ukr.net

Звертаємо увагу, що відповідно до статті 1881 Кодексу України про адміністративні правопорушення невиконання посадовою особою, яка користується правом приймати на роботу і звільняти з роботи, фізичною особою, яка використовує найману працю, нормативу робочих місць для працевлаштування осіб з інвалідністю, неподання Фонду соціального захисту інвалідів звіту про зайнятість та працевлаштування осіб з інвалідністю тягнуть за собою накладання штрафу від десяти до двадцяти  неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

Інформація Смілянського міськрайонного

центру зайнятості