Платформа «МОЯ ПРОФЕСІЯ: консультаційна мережа»

Дата: 09.12.2020 13:29

Якщо Ви бажаєте чи потребуєте вибору або зміни професії, обрати свій шлях та визначитися щодо власних професійних інтересів, здібностей, схильностей, тоді знайте, що існує можливість безкоштовно отримати послуги з профорієнтації в он-лайн форматі.

Служба зайнятості впровадила веб-базовану платформу «МОЯ ПРОФЕСІЯ: консультаційна мережа» - систему профорієнтаційного діагностування на якій усі бажаючі, починаючи з 14 років, мають можливість безкоштовно отримати послуги з профорієнтації дистанційно у он-лайн форматі без відвідування центру зайнятості. Для цього достатньо зв’язатись з профконсультантом центру зайнятості, повідомити про своє бажання  та отримати код доступу.

Проходження тестів гарантує високу результативність діагностики та максимально приближений професійний вибір для людини, яка проходить тестування. За результатами проходження усіх тестів система запропонує конкретні професії відповідно особистісних інтересів та схильностей, із зазначенням відсотка відповідності.

Пам’ятайте, що витрачена година зараз – заощаджені роки зусиль у «пошуку професії по душі» у майбутньому!

За детальною інформацією звертайтеся за телефоном 0(4733) 2 46 26 або на адресу 2302@ckocz.gov.ua

Смілянський міськрайонний центр зайнятості