Вітання голови Березняківської ОТГ Надії Василівни Гончаренко з Днем народження сіл Велика Яблунівка та Березняки

Дата: 22.09.2020 16:42

Фото без описуЧудової осінньої днини, коли вже майже зібрані врожаї і земля вкрита зотом осінніх шатів святкують свої іменини прекрасні наші села: Велика Яблунівка та Березняки. Звичайно, хотілося б відзначити це свято як належить – з купою гостей, дзвінким піснями та запальними танцями, але нажаль, на даний момент наша країна і увесь світ переживають складні часи, які принесла нам хвороба COVID-19, тому з метою убезпечення населення нашої громади, святкування переносимо на час коли завершиться епідемія. День народження наших сіл – це свято всіх, хто тут народився і виріс, хто приїхав колись, щоб залишитися назавжди у селі з особливим колоритом, традиціями і славною історією. Ми близько до серця сприймаємо всі труднощі села, переживаємо невдачі та складні часи. Але й щиро радіємо успіхам села та громади, пишаємося нашими досягненнями. Усі досягнення, якими багаті наші села, складаються з щоденної праці, знань і талантів його мешканців. У такі свята, як День села, кожен відчуває себе частиною великої родини. Ми маємо об'єднатися у любові до нашої Батьківщини, працювати і жити для її добра, допомагати тим, хто цього потребує. Дорогі земляки! Низький уклін вам за самовіддану працю, за любов до рідного села, за внесок у розвиток та добробут громади. Від імені сільської ради, виконавчого комітету та від себе особисто щиро вітаю Вас з Днем народження наших сіл! Бажаю вам міцного здоров’я, благополуччя, родинного затишку, радості і миру. Нехай щастя, любов та достаток живуть у кожному домі та у кожній родині. Хай доля ласкавою буде до вас, дарує щасливі літа, чистого неба і просто людського тепла. А нашим селам – процвітання, стабільності та розвитку. З Днем народження наша мала Батьківщино!

З повагою, сільський голова Березняківської сільської ради Надія Гончаренко