Вітання від голови Березняківської ОТГ Надії Гончаренко з Днем фізичної культури та спорту

Дата: 11.09.2020 09:10

Шановні спортсмени, тренери, вчителі фізичної культури, ветерани та шанувальники спорту!

Щиро вітаємо Вас з Днем фізичної культури та спорту! Важко переоцінити значення фізичної культури у повсякденному житті, адже школа спорту культивує в людині життєво необхідні якості - вміння чітко формулювати ціль та послідовно її досягати, шляхетність, єфективну співпраця в команді, вміння підкорювати власний інтерес загальній меті. Спорт, регулярні заняття фізкультурою – це здоровий спо… Показати більше... Коментарі Напишіть коментар... Наталья Владимировна разом з Надією Гончаренко. зображення значка Адміністратор · 1 хв · Шановні працівники фізичної культури,вчителі, ветерани галузі, спортсмени, шанувальники і уболівальники спорту! Щиро вітаю вас з Днем фізичної культури і спорту! Відомо, що заняття фізкультурою загартовують не тільки тіло, а й дух людини, допомагають розвивати такі якості, як воля, цілеспрямованість, наполегливість, почуття товариства, благородство. Україна завжди славилась своїми спортивними талантами, має їх і Березняківська ОТГ, і ми пишаємося Вашими, шановні земляки, досягненнями. Ви з честю продовжуєте традиції з виховання фізично загартованого та здорового молодого покоління, адже фізичне виховання – це здоров’я нації. Зичу спортсменам високих здобутків та перемог у змаганнях на славу нашої громади. Бажаю всім міцного здоров’я, успіхів, наполегливості та перемог! Нехай щастить усім, хто присвятив своє життя спорту, популяризації та розвитку сфери фізичної культури.

З повагою,сільський голова Березняківської ОТГ НАДІЯ Гончаренко