Віттання з Днем Прапора та Днем Незалежності України від голови Березняківської ОТГ Н.В.Гончаренко

Дата: 21.08.2020 13:40

Фото без описуДорогі жителі Березняківської сільської об’єднаної територіальної громади! Щиро вітаю усіх Вас із величними національними святами Днем Прапора та Днем Незалежності України! Ці свята – уособлення багатовікового прагнення українців до свободи і незалежності, символ незламності духу, непереборного прагнення бути господарями на своїй землі. Нам судилося бути учасниками творення новітньої української держави, втілювати одвічну мрію нашого народу. Це велика честь і велика відповідальність перед власним сумлінням, родиною і прийдешніми поколіннями. Саме від кожного з нас залежить, якою буде наша держава, як житимуть наші діти, онуки й правнуки. Тож давайте добрими справами будемо разом примножувати авторитет і могутність нашої країни, працювати на благо і процвітання Березняківської громади та всієї України. Щиро бажаю всім незламної віри у гідне майбутнє, здоров`я і довголіття, добробуту на нашій українській землі! Зі святом Вас! З Днем Незалежності та Днем Прапора!

З повагою, голова Березняківської об’єднаної територіальної громади Надія ГОНЧАРЕНКО