Повідомлення про оприлюднення проекту рішення регуляторного акта "Про затвердження Регламенту роботи центру надання адміністративних послуг Березняківської сільської ради"

Дата: 28.07.2020 15:06

Відповідно до ст.9 Закону України  «Про засади державної регуляторної  політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, Березняківська сільська рада повідомляє про оприлюднення проекту рішення регуляторного акта «Про затвердження Регламенту роботи Центру надання адміністративних послуг Березняківської сільської ради» разом з відповідним аналізом регуляторного впливу.

Зазначений проект рішення з аналізом регуляторного впливу розміщено на офіційному веб-сайті Березняківської сільської ради з 29.07.2020 р. в розділі «Регуляторна діяльність» рубриці «Оприлюднення проектів регуляторних актів та аналізу регуляторного впливу».

Строк приймання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань щодо проекту регуляторного акту та відповідного аналізу регуляторного впливу становить 30 днів з дня оприлюднення і триває до 27.08.2020.

Зауваження і пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань щодо проекту регуляторного акту та відповідного аналізу регуляторного впливу приймаються в письмовій формі:

- поштою за адресою: Березняківська сільська рада, вул. Химичів, 1а,
с. Березняки, Смілянського району, Черкаської обл., інд 20746;

- електронною поштою:  berez.sekretar@gmail.com.

Надія ГОНЧАРЕНКО,

сільський голова Березняківської ОТГ