Оголошення про конкурс

ЗАТВЕРДЖЕНО Розпорядження сільського голови

від «15» липня 2020 року №73 -р

ОГОЛОШЕННЯ

про конкурс на заміщення вакантної посади директора закладу загальної середньої освіти І – ІІІ ступенів с. Велика Яблунівка Березняківської сільської ради

До 21.08.2020 року (включно) проводиться прийом документів на конкурсний відбір на посаду директора : Закладу загальної середньої освіти І – ІІІ ступенів с. Велика Яблунівка Березняківської сільської ради ( Черкаська обл.., Смілянський р-н., с. Велика Яблунівка, вул.. Данільченка 1 А.)

Умови оплати праці: наказ Міністерства освіти і науки України від 26.09.2005 року №557 «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ», а також «Інструкція про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти», затверджена наказом Міністерства освіти і науки України від 15.04.1993 року №102.

Кваліфіаційні вимоги до кандидатів:

? Громадянство України;

? Володіння державною мовою; ? Вища освіта ступеня, не нижче магістра( спеціаліста); ? Стаж педагогічної роботи не менше 3 (трьох) років;

? Організаторські здібності;

? Фізичний та психічний стан осіб не повинен перешкоджати виконанню професійних обов’язків. Порядок подання документів. Для участі у конкурсі подаються такі документи:

? заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

? автобіографія та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

? копія паспорта громадянина України;

? копія документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною) не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста);

? копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше трьох років на день їх подання;

? довідка про відсутність судимості;

? довідка про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;

? мотиваційний лист, складений у довільній формі.

Особа може надати і інші документи, що підтверджують її професійні та /або моральні якості. Конкурс складається з наступних етапів:

? 25.08.2020 року конкурсна комісія перевіряє подані кандидатом документи на відповідність установленим законодавством вимогам, приймає рішення про недопущення до участі у конкурсі кандидатів, які подали не всі документи, неохідні для участі в конкурсі відповідно до законодавства, або подали документи після завершення строку їх подання. Перелік кандидатів, які допущені до конкурсу , оприлюднюються на веб – сайті сільської ради.

? 27.08.2020року проводиться тестування кандидатів на знання законодавства України у сфері загаьної середньої освіти, розв’язання ситуаційного завдання та презентація перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти.

Документи подаються до 21.08.2020 року (включно) з 10.00 по 17.00 год. за адресою : с. Березняки , вул. Химичів 1 А, відділ освіти виконавчого комітету Березняківської сільської ради., тел. 0987496441, (04733)97-5-51.