Ще 18 жителів Черкащини інфікувались коронавірусом

Дата: 13.07.2020 08:55

За інформацією ДУ “Черкаський обласний лабораторний центр МОЗ України”, в області виявлено всього 725 (+18 за добу: 11 – м. Черкаси, 1 – Городищенський р-н, 1 – м. Умань, 3 – Драбівський р-н, 2 – м. Золотоноша) лабораторно підтверджених випадів COVID-19. За даними медичних закладів: 23 осіб отримує стаціонарне лікування, зокрема госпіталізовані 4 особи із попередньо підтвердженим COVID-19; 85 – перебуває під амбулаторним наглядом лікарів первинної ланки в умовах самоізоляції; 588 (+ 3 за добу) – одужали; 29 (+ 1 за добу) – померли. Заповненість ліжок у закладах охорони здоров’я першої хвилі, визначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком COVID-19, становить 5,8 %. (Загальна кількість ліжок – 398)