Про електронний кабінет роботодавця розповідає працівниця ТОВ "Мейк Агро".

Дата: 10.07.2020 15:34

Інспектор відділу кадрів ТОВ “МЕЙК АГРО” розповідає як користуватися електронним кабінетом роботодавця Тетяна Куценко – інспектор відділу кадрів ТОВ “МЕЙК АГРО”. Вона співпрацює із центром зайнятості через електронний кабінет роботодавця. Пані Тетяна розповідає якими функціями користується: “Через особистий кабінет роботодавця зручно подавати інформацію про нові вакансії. Потім ці вакансії доступні не тільки зареєстрованим безробітним, а й іншим шукачам роботи. Консультанти роботодавців використовують всі дієві ресурси для пошуку необхідних нам працівників. Також я сама маю доступ до резюме кандидатів, яких було б цікаво запросити на співбесіду. В особистому кабінеті я відслідковую інформацію щодо стану укомплектування вакансій, компенсації єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, за потреби можу відредагувати реквізити підприємства. Також беру участь в опитуваннях, де можу вносити свої пропозиції щодо функціонування сервісу. Я дякую Ользі Дар’євій за консультації та допомогу у вирішенні нестандартних робочих ситуацій.” Тетяна Сумська – директор Смілянського міськрайонного центру зайнятості розповідає як зареєструватися в електронному кабінеті роботодавця: “Щоб нашим партнерам-підприємцям було зручно з нами співпрацювати, ми радимо зареєструватися в особистому кабінеті роботодавця. Це економить Ваш час та дає можливість швидко обмінюватися інформацією з центром зайнятості. Для реєстрації потрібно: 1. Звернутися у відділ взаємодії з роботодавцями до свого консультанта за телефоном 2-48-89. 2. Повідомити адресу електронної пошти. 3. Сформувати логін та пароль для авторизації на сайті Державної служби зайнятості. 4. Активно користуватися електронним кабінетом роботодавця з власного ПК, планшету чи смартфону в зручний час та зручному місці.”

Інформація СМРЦЗ