Вітання від голови Березняківської ОТГ Н.В.Гончаренко зі святом Івана Купала

Дата: 06.07.2020 10:48

Шановні жителі Березняківської громади!

Прийміть щирі вітання із найцікавішим святом – Івана Купала, яке дарує нам липень та полюбляють святкувати всі українці. Це свято відбувається в час літнього сонцестояння, коли сонце приходить до зеніту, дає найбільше тепла та світла і виявляє свою найвищу чудодійну силу для людини. Хай магічний купальський вогонь надасть вам сили духу в починаннях добрих справ. Нехай принесе успіх, удачу, наповнить теплом, затишком та достатком ваші оселі, вбереже від зла та біди, очистить від негараздів, хвороб, подарує здоров’я та красу, а відшукана чарівна квітка папороті ощасливить молодих палким коханням. Хай добробут і злагода запанує у кожній хаті, щоб зростали здоровими, щасливими та розумними ваші діти. Гарного всім настрою, щастя, здійснення заповітних мрій та радості від життя.

Зі святом вас!

З повагою голова Березняківської ОТГ Надія Гончаренко