ВІТАННЯ З ДНЕМ ФЕРМЕРА ВІД ГОЛОВИ ГРОМАДИ Н.В.ГОНЧАРЕНКО

Дата: 19.06.2020 13:17

Шановні фермери Березняківської громади!

З часу проголошення незалежності України було започатковане фермерське господарювання як прогресивна форма підприємницької діяльності громадян у галузі сільського господарства України. Фермерський тип господарювання – це особливий вид підприємницької діяльності на селі, на основі праці родини за традиційним українським сільським укладом. Відзначення Дня фермера – важлива подія внутрішнього життя країни. Без селянина немає держави, без фермера – майбутнього. Прийміть, шановні фермери громади, найщиріші вітання з професійним святом. Ваш трудовий подвиг, служіння землі та найблагороднішій професії – хлібороба й годувальника залишаються взірцем для багатьох. Відомо, як нелегко сьогодні працювати на землі. Але лише завдяки вашій наполегливій праці та умілому господарюванню досягнення в сільському господарстві останніх років стають загальновизнаними. Нехай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями ваші ниви, хай втілюються в життя ваші плани, задуми та сподівання на радість вашим рідним, на благо розквіту рідної України та піднесення добробуту всього українського народу. Хай обходять вас стороною природні стихії, а ваші родини живуть у сімейному затишку, щасті та благополуччі. Здоров’я вам, наснаги, терпіння і Господніх благословінь !

З повагою, голова Березняківської ОТГ Надія ГОНЧАРЕНКО