Ще 9 осіб інфікувались коронавірусом в області

Дата: 16.06.2020 10:02

За останню добу в області зафіксували ще 9 випадків захворювання на коронавірус (м. Черкаси – 4 особи, Золотоніський район – 1, Кам’янський – 1, Черкаський – 3). Так, загалом в області обліковують 552 випадок. За останню добу вірусологічною лабораторію методом ПЛР зроблено 561 дослідження носоглоткових змивів в осіб з підозрою на COVID-19. Географія захворювання із початку карантину: м. Черкаси – 240; м. Сміла – 6; м. Умань – 17; Городищенський район – 24; Драбівський район – 18; Звенигородський район – 2; Золотоніський район – 37; Кам’янський район – 63; Канівський район – 18; Корсунь-Шевченківський – 30; Катеринопільський – 10; Лисянський – 5; Маньківський – 6; Монастирищенський – 10; Смілянський – 8; Тальнівський – 1; Уманський – 2; Христинівський – 2; Черкаський – 36; Чигиринський – 1; Чорнобаївський – 6; Шполянський – 9. За даними медичних закладів: 32 осіб отримують стаціонарне лікування, зокрема госпіталізовані 3 особи із попередньо підтвердженим COVID-19; 119 – перебувають під амбулаторним наглядом лікарів первинної ланки в умовах самоізоляції; 380 – одужали; 21 – померли. Наявних ліжок для госпіталізації 8%.