Оголошено он-лайн фотоконкурс до Дня молоді

Дата: 04.06.2020 13:27

До Дня молоді вБерезняківській ОТГ оголошено он-лайн фотоконкурс "Молоде обличчя Березняківської громади" Відділ культури молоді,спорту та взаємозв’язків з громадськістю Березняківської ОТГ до Дня Молоді оголошують фотоконкурс «Молоде обличчя Березняківської громади». Умови: 1. До участі у Фотоконкурсі допускаються професійні фотографи та фотолюбителі. Від одного учасника приймається не більше 3-х робіт. 2. До конкурсу допускаються роботи всіх фотографічних жанрів (портрет, репортаж, стріт-фотографія та ін.), зроблені за останні три роки. Зміст фотографії повинен відповідати молодіжній тематиці. Фотографії повинні бути зроблені в Березняківській громаді. 3. Приймаються фотографії в електронному вигляді розміром 30х45 см, 300 dpi формат - JPG. Зображення повинно бути навиліт, без полів, псевдопаспарту, рамок і надписів. Роботи надсилати на електронну пошту 0635849548@ukr.net до 25 червня 2020 року включно. У листі необхідно вказати назви робіт, рік фотозйомки, прізвище, ім’я, по батькові автора, місце проживання, контактний телефон. 4. До конкурсу не допускаються роботи, які пропагують насильство, релігійну та етнічну ворожнечу, містять політичну рекламу, пропагують погані звички (алкоголізм, наркоманію, тютюнопаління). 5. Фотографії, які не відповідають зазначеним у цьому Положенні вимогам, не розглядаються. 6. Оргкомітет залишає за собою право публікації робіт з виставки в періодичних виданнях (в тому числі й електронних, без виплати гонорару), а також їхнє розміщення на електронних носіях та в Інтернеті з некомерційною метою (із збереженням права інтелектуальної власності автора фотороботи) і експонування з метою популяризації Фотоконкурсу. 7. Кращі, на думку журі, роботи будуть надруковані на http://berez.gromada.org.ua/ та сторіках у фейсбуці та нагороджені грамотами відділу культури,молоді,спорту та взаємозв’язків з громадськістю.