"Світ очима дітей" - конкурс дитячих малюнків до Дня захисту дітей

Дата: 03.06.2020 09:17

Фото без описуВідділом культури, молоді, спорту та взаємозв*язків з громадськістю було оголошено конкурс дитячих малюнків "Світ очима дітей" до Міжнародного Дня захисту дітей. Сьогодні комісія у складі:ЛЕВЧЕНКО ОКСАНА МИКОЛАЇВНА – Директор Березняківського сільського будинку культури – Голова журі КУСАЙКО ОЛЕНА ІВАНІВНА- Секретар журі; художній керівник Березняківського сільського будинок культури» Члени журі: ХАРЧЕНКО ВОЛОДИМИР АНДРІЙОВИЧ - художник – постановник Смілянського міського будинку культури (спеціаліст з візуального мистецтва,фотограф) АНДРІЄНКО ОЛЕНА ПЕТРІВНА – завідуюча Березняківською сільською бібліотекою. ЧЕРПАК КАТЕРИНА ОЛЕКСІЇВНА – завідуюча Великояблунівською сільською бібліотекою. ВИРІШИЛА: 1 - місце ОЛЕКСАНДР МЕНДЕЛУЦ ,("Моя мрія","Природа рідного села") 2- місце АННА ДІБРІВКА, ("Літо") 3- місце НІКА ЛОГУНОВА ("Відпочинок") ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!!!!!!!!!!! БАЖАЄМО НОВИХ ТВОРЧИХ ПЕРЕМОГ ТА ЗДІЙСНЕННЯ ВСІХ МРІЙ ТА ЗАДУМІВ!!!!!