Вступна кампанія 2020. ЧДТУ запрошує абітурієнтів

Дата: 18.05.2020 14:48

Фото без опису                                                                           ДОБРОГО ДНЯ, ШАНОВНІ ДРУЗІ!

Ми всіх, хто переступає поріг нашого Черкаського державного технологічного університету вважаємо друзями, партнерами, колегами. Хоч зараз і карантин, але університет працює: надається освіта в дистанційному режимі. Університет готується до вступної кампанії 2020 року. Наша стратегічна мета незмінна: забезпечити підготовку висококваліфікованих, конкурентоспроможних спеціалістів фізично і морально здорових патріотів України, здатних ефективно працювати в нинішніх непростих умовах ринку. Ми раді від того, що під час карантину до наших викладачів з консультаційно-навчальною метою звертаються вчителі та учні шкіл як нашого міста Черкаси, так і шкіл Об’єднаних територіальних громад (ОТГ) Черкащини, в яких побував і ще побуває наш професорсько-викладацький склад в рамках реалізації регіонального освітнього інформаційно- просвітницько – патріотичного проекту «Вчись, працюй, живи на Черкащині». На електронну адресу університету на сьогодні надходить чимало запитань від наших майбутніх абітурієнтів та їх батьків, які є різноплановими: від особливостей цьогорічного вступу до проживання у гуртожитках. Тому ми щиро запрошуємо всіх у середу, 20 травня 2020 р., долучитись о 14.00 до онлайн-спілкування “АБІТУРІЄН – УНІВЕРСИТЕТ – СТУДЕНТ” на офіційній сторінці ЧДТУ в Instagram з ректором Черкаського державного технологічного університету Олегом Олександровичем Григором, де всі бажаючі, кого хвилює питання отримання вищої освіти та особливостей навчання в університеті зможуть задати різні запитання на які керівництво закладу надасть вичерпні відповіді. Ваші запитання надсилайте на офіційну електронну адресу ЧДТУ: chdtu-cherkasy@ukr.net або на адресу приймальної комісії ЧДТУ: pk@chdtu.edu.ua Ставити запитання також можна у приватних повідомленнях на facebook сторінці Черкаського державного технологічного університету. Черкаський державний технологічний університет чекає на Ваші запитання та на зустріч! Щиро просимо Вас, за можливості, розмістити анонс про проведення онлайн-спілкування (https://chdtu.edu.ua/news/item/14138-rektor-chdtu-oleh-hryhor-zaproshuie-do-onlain-dialohu) на сайтах Ваших об’єднаних територіальних громад, а також на сайтах шкіл, які входять до Ваших громад. ЗАВЖДИ ВІДКРИТІ ДО ДІАЛОГУ І СПІВПРАЦІ!

Адміністрація ЧДТУ