Юрій Лесюк про ситуацію з COVID-19 в області

Дата: 06.05.2020 09:17

Автор : Прес-служба ОДА 05.05.2020

16:38 За останню добу в області виявили ще два випадки захворювання на коронавірус. Зокрема, 1 в м. Черкаси та 1 у Городищенському районі. Про це зазначає заступник голови ОДА Юрій Лесюк. За його словами, на сьогодні в регіоні – 314 зафіксованих за весь період випадків. У розрізі районів/міст: м. Черкаси – 117; м. Сміла – 5; м. Умань – 17; Городищенський район – 18; Драбівський район – 11; Золотоніський район – 6; Кам’янський район – 60; Канівський район – 9; Корсунь-Шевченківський – 3; Катеринопільський – 10; Лисянський – 5; Маньківський – 4; Монастирищенський – 3; Смілянський – 6; Уманський – 2; Христинівський – 1; Черкаський – 25; Чигиринський – 1; Чорнобаївський – 5; Шполянський – 6. За останню добу вірусологічною лабораторією ДУ “Черкаський обласний лабораторний центр МОЗУ” методом ПЛР проведено 155 досліджень. Юрій Миколайович наголошує, що карантин триває, та закликає дотримуватись обмежувальних заходів, зокрема й у період травневих свят: – Нагадаю, 30 квітня на засіданні регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій ухвалили рішення про рекомендацію керівникам на місцях посилити напередодні травневих свят, зокрема й пам’ятних дат 8 і 9 травня, карантинний контроль, аби максимально убезпечити людей. Водночас нинішня ситуація із захворюваністю дозволяє розпочати зняття перших обмежень з 11 травня і перейти до адаптивного карантину. Допоки ж не нехтуймо правилами й дотримуймося порад медиків, епідеміологів, а саме: щодо особистої гігієни, використання засобів захисту, дистанційних обмежень та ін. Особлива увага до людей старшого віку, яким варто дотримуватись карантинних заходів й берегтися.