Березняківська територіальна громада
Черкаська область, Черкаський район
Логотип Diia
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Інформація про вивіз сміття в Березняківській ОТГ

Дата: 28.04.2020 15:54
Кількість переглядів: 1708

УВАГА!

     Для запобігання утворенню стихійних сміттєзвалищ та засмічення лісосмуг, ярів, придорожніх територій виконавчий комітет Березняківської сільської ради опрацьовує питання поводження з твердими побутовими відходами (далі – ТВП). Так, на позачерговому засіданні виконкому прийнято рішення провести вивіз сміття з домоволодінь у ТЕСТОВОМУ (ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНОМУ) РЕЖИМІ.

 

    Машина буде збирати сміття у с. Велика Яблунівка за наступним графіком:

- 04.05.20 та 12.05.20 з 7 00 до 9 00 по вулицях: Ф. Матушевського, Шевченка, Хільченка, Садова, Лесі Українки, пров. Сонячний, пров. Пушкіна..

- 05.05.20 та 13.05.20 з 7 00 до 9 00 по вулицях: І.Нечуй-Левицького, Молодіжна, Вишнева, В.Бондаренка, Яблунева, Данільченка, Шкільна, Незалежності, Є. Чикаленка.

    У зв’язку з тим, що послуга з вивезення сміття надається приватним підприємцем вона є платною! В тестовому режимі вартість вивезення ТВП складає 12 грн. з фактично проживаючого (за 2 виїзди).

   В подальшому, відповідно до чинного законодавства, шляхом проведення тендеру, буде обрано підприємця - надавача послуги з вивезення ТВП, встановлено тарифи та графіки вивезення сміття для с. Березняки та с. Велика Яблунівка.

   Односельці, сподіваємося на вашу небайдужість та відповідальне ставлення до навколишнього середовище в якому проживаєте ви, ваші діти та батьки.

   У зв’язку з обмеженнями через впроваджений карантин ми не маємо можливості провести громадські збори та обговорити цю проблему разом, але нам дуже важливо отримати від вас зворотній зв'язок. Тому будь ласка, якщо маєте питання чи пропозиції звертайтесь в телефонному режимі до вашого депутата, пишіть у коментарях до публікації у ФБ або на сайті громади http://berez.gromada.org.ua/).

   Будьте терплячими та толерантними, поважайте думку один одного.

   Давайте почнемо з себе змінювати світ на краще!

З повагою виконавчий комітет Березняківської сільської ради.


Коментарі:

Шульц Світлана
2020-05-05 10:50:37

Вже 11година ранку,а сміття ніхто так не забрав по вул.Є.Чикаленка.Чому?

Гордієнко Юлія Валеріівна
2020-05-02 22:19:55

От мені дуже цікаве таке питання. Чому з дітей які не повнолітні(не працюють і не забезпечують себе) мають платити. Це здирництво.

Лариса Шеремет
2020-04-30 23:22:29

А депутати що тепер кошти будуть збирати за сміття? Можливо при сільських радах відкрити рахунок,щоб кожна людина могла оплатити так як її зручно.

Відповідь адміністратора:

Збір коштів детутатами - це разова дія. Надалі будуть розроблятися способи збирання коштів іншим чином.

2020-05-04 09:07:00
Анонім
2020-04-29 12:59:45

По вулицi Чикаленка хто депутат? Кому здавати кошти?

Відповідь адміністратора:

Кошти за вивіз сміття по вул. Чикаленка здавати представникам вуличного комітету Гречаному Олександру та Бойко Сергію. Обхід мешканців вони будуть здійснювати у вихідні дні. Депутат по цьому округу - Марунич Віталій Іванович

2020-04-30 08:59:57
Наталія
2020-04-29 10:48:00

А куди саме буде те вивозити сміття?

Відповідь адміністратора:

ТВП буде вивозитися на полігон м. Сміла. Підприємець має відповідні дозволи.

2020-04-30 08:45:16
Пиндик Марина
2020-04-28 22:33:03

Как оплачивать?

Відповідь адміністратора:

За тестові виїзди оплату здійснювати депутату вашого округу.

2020-04-29 08:43:43
Чеховий Богдан
2020-04-28 16:22:10

В якому вигляді подавати сміття для вивезення? В пакетах, у відрах, в контейнерах, просто купку насипати біля двору???

Відповідь адміністратора:

Сміття необхідно винести в пакеті або мішку (тара не повертається) на вулицю та залишити біля свого двору. Так як це буде перший виїзд, то краще,  винести сміття близько 7.00 ранку, щоб не пропустили Ваше подвір'я. Надалі буде розроблено більш детальний графік.

2020-04-28 21:22:03