Новини з сайту Черкаської ОДА

Дата: 07.04.2020 09:21

Черкасців інформуватимуть про особисті заходи з протидії COVID-19 через sms-повідомлення

Автор : Прес-служба ОДА 06.04.2020 18:05

Про особисті заходи боротьби з поширенням коронавірусної інфекції жителів області інформуватимуть через текстові повідомлення. Розсилку здійснюватиме мобільний оператор «Lifecell» у межах співпраці з Черкаською ОДА. У текстових повідомленнях інформуватимуть про дотримання заходів безпеки та правилиа гігієни, а також про безкоштовні цілодобові «гарячі лінії», зокрема 0-800-508-876, а також +38 067-809-31-54 та +38 050-420-13-56. За ними літні люди та особи із інвалідністю можуть звертатися за допомогою щодо закупівлі ліків чи продуктів харчування. Нагадаємо, Черкаська ОДА підписала угоду про взаєморозуміння з компанією мобільного зв’язку «Lifecell» 4 грудня торік. Вона передбачає співпрацю в реалізації концепції «Розумна область».