Податківці працюють над рівнем обізнаності платників

Дата: 30.01.2023 11:42

У Смілянській ДПІ Головного управління ДПС у Черкаській області 24 січня 2023 року пройшло засідання за круглим столом з представниками бізнесу.

Розглянули новації сплати податків на час воєнного стану, про позитиви податкової  амністії, переваги використання електронних сервісів ДПС України, початок деклараційної кампанії – 2022, застосування РРО(ПРРО) та фіскалізація чеків – особливо продавцями підакцизних товарів, що безпосередньо має вплив на забезпечення коштами місцевого бюджету.

Процеси формування податкової культури та її складових  не стоять на місці і податківці ДПІ долучаються до їх впровадження -  працюють над тим, щоб рівень обізнаності щодо сплати податків був у жителів громади максимально високим. Задля цього проводять інформаційні заходи, семінари – тренінги, гарячі лінії  та проводять практичні заняття. Навчають представників бізнесу подавати звітність в електронному вигляді та отримувати адміністративні послуги – звернула увагу Наталія Ведмедь.