Дата: 03.05.2022 14:04

Назва послуги: Реєстрація декларації відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з охорони праці

Адміністративний збір: Безоплатно

Строк надання послуги: 5 робочих днів

Результат надання: Реєстрація декларації

Способи отримання результату: Особливості подання декларації відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з охорони праці через Протал електронних сервісів Мінекономіки у період воєнного стану: Враховуючи безпекову ситуаціюи та ведення активних бойових дій в окремих регіонах України, наказами в.о. Голови Держпраці тимчасово припинено здійснення повноважень Головними управліннями Держпраці у Харківській і Херсонській області, а також Управліннями Держпраці у Сумській і Чернігівській областях та покладено виконання функцій зазначених територіальних органів на Головне управління Держпраці у Дніпропетровській області, Управління Держпраці у Миколаївській області, Управління Держпраці у Полтавській області, Головне управління Держпраці у Київській області відповідно. Враховуючи зазначене, з метою реєстрації декларацій відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань охорони праці через Портал електронних сервісів Мінекономіки, під час заповнення відповідної онлайн форми, необхідно зазначати:
- суб’єктам господарювання, що зареєстровані у Харківській області
- Головне управління Держпраці у Дніпропетровській області;
- суб’єктам господарювання, що зареєстровані у Херсонській області
- Управління Держпраці у Миколаївській області;
- суб’єктам господарювання, що зареєстровані у Сумській області
- Управління Держпраці у Полтавській області;
- суб’єктам господарювання, що зареєстровані у Чернігівській області
- Головне управління Держпраці у Київській області.

На період дії воєнного стану постановою КМУ від від 24.03.2022 № 357 "Деякі питання виконання робіт підвищеної небезпеки та експлуатації (застосування) машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки на період дії воєнного стану" внесено зміни у надання декларації відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з охорони праці. Виконання робіт підвищеної небезпеки, експлуатація (застосування) машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки здійснюються роботодавцем, виробником або постачальником на підставі декларації відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань охорони праці. Декларація за встановленою формою згідно з додатком 8 Порядку видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки подається у двох екземплярах, за місцезнаходженням юридичної особи або фізичної особи - підприємця не пізніше ніж за п’ять робочих днів до початку виконання робіт підвищеної небезпеки та експлуатації (застосування) машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки.

Підстави для відмови: Відмова у реєстрації декларації не допускається, за виключенням невірно поданої інформації.

Нормативно-правові акти з питань надання адміністративної послуги: