Заповнення додатка «Відомості про суми нарахованого доходу застрахованих осіб та суми нарахованого ЄВ» до податкової декларації платником ЄП – ФОП

Дата: 19.07.2021 16:08

Заповненнядод. подат.деклар ЄП_ФОп

Фізичні особи – підприємці – платники єдиного податку першої – третьої груп подають у складі податкової декларації платника єдиного податку – фізичної особи – підприємця за формою, затвердженою наказом Міністерства фінансів України від 19.06.2015 № 578 (у редакції наказу Міністерства фінансів України від 09.12.2020 № 752), додаток 1 «Відомості про суми нарахованого доходу застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску» (далі – Додаток 1).

У Додатку 1 передбачено поле 8 «Період перебування фізичної особи – підприємця на спрощеній системі оподаткування» розд. 8, яке заповнюється у форматі «ддммрррр», де:

«дд» – двозначне число, що означає календарний день у місяці;

«мм» – двозначне число, що означає місяць року;

«рррр» – чотири цифри числа року

У зазначеному полі вказується період перебування фізичної особи – підприємця на спрощеній системі оподаткування, як платника єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у звітному році та у комірці «з» зазначається «01» – перший календарний день у місяці; в комірці «по» – дата державної реєстрації припинення підприємницької діяльності, переходу на сплату інших податків і зборів тощо.