411: оперативна інформація про випадки інфікування коронавірусом в області

Дата: 03.06.2020 08:47

Автор : Прес-служба ОДА 02.06.2020 10:26

На сьогодні в області виявлених та лабораторно підтверджених 411 випадків інфікування COVID-19: +5 за останню добу ( 4 в м. Черкаси та 1 у Канівському районі). Про це інформує Черкаський обласний лабораторний центр МОЗ України. За даними медичних закладів: 18 осіб отримують стаціонарне лікування, зокрема госпіталізована 1 особа у середньо тяжкому стані із попередньо підтвердженим COVID-19; 37 – перебувають під амбулаторним наглядом лікарів первинної ланки в умовах самоізоляції; 340 – одужали; 16 – померли. У розрізі районів/міст: м. Черкаси – 164; м. Сміла – 5; м. Умань – 17; Городищенський район – 25; Драбівський район – 14; Звенигородський район – 2; Золотоніський район – 9; Кам’янський район – 61; Канівський район – 17; Корсунь-Шевченківський – 17; Катеринопільський – 10; Лисянський – 5; Маньківський – 5; Монастирищенський – 10; Смілянський – 6; Тальнівський – 1; Уманський – 2; Христинівський – 1; Черкаський – 27; Чигиринський – 1; Чорнобаївський – 6; Шполянський – 6. За останню добу обласний лабораторний центр методом ПЛР провів 525 досліджень. Заповненість ліжок – 7,5%.