Вітання з Великоднем!!!!

Дата: 17.04.2020 08:48

Христос Воскрес, дорогі жителі Березняківської громади!

Дозвольте мені від усієї душі привітати Вас з величним та святим дійством – Великоднем! У житті кожного християнина Великдень – свято особливо шановане та величне. Цей день є символом перемоги життя над смертю, добра над злом, світла над тьмою, віри над безнадією. Великодні дні зазвичай спонукають усіх по-новому побачити й відчути себе в світі, оцінити чистоту своїх помислів, бажань та вчинків, а ще бути добрішими, милосерднішими, терплячішими, благороднішими один до одного. Підносячи молитви до Воскреслого Господа нашого, благаймо Його, щоб Він дарував нашій землі мир та спокій, благословив нашу державу, послав нашому народові духовне оновлення, здоров’я, мир,злагоду, достаток. Нехай наші серця завжди будуть наповнені нетлінною пасхальною радістю! Нехай усі наші помисли стануть щирими та добрими, нехай благословляються вони засадами Євангельської Істини. Бажаю Вам, тільки найкращих подій, найсвітліших вражень, щастя, здоров’я, злагоди в родині та успіхів у всіх починаннях. Нехай у цей Великий День душа повниться відчуттям абсолютного щастя, чистої радості і добра, а теплі писанкові барви звучать у Вашому серці найсвітлішою надією.

З повагою сільський голова Березняківської ОТГ Надія Гончаренко

та  в.о старости Великояблунівського старостинського округу Тетяна Комнатна, депутатський корпус та апарат сільської ради